Polityka prywatności

Administratorem serwisu women-golf.pl jest firma EUROBEST.PL z siedzibą w Łodzi przy ul Słowiańskiej 1/9
Eurobest.PL wpisany jest do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 1225 prowadzonej przez Burmistrza Polanowa (woj. Zachodniopomorskie)

Prawa autorskie

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie są prawnie zastrzeżone i mogą być używane, powielane, reprodukowane tylko i wyłącznie za pisemną zgodą EUROBEST.PL.


EUROBEST.PL rejestruje Twoje dane w całkowicie bezpieczny sposób. Są one dostępne tylko i wyłącznie w EUROBEST.PL

Jeśli chciałbyś by Twoje dane zostały wykreślone z naszej bazy,bądź chciałbyś je poprawić poinformuj nas o tym wysyłając e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisując się na newslettera automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie od EUROBEST.PL mailingów co pewien czas, które mogą mięc charakter informacyjny, marketingowy etc.

By wypisać się z newslettera, Skorzystaj ze stopki zamieszczonej w każdym e-mailu klikając w link dezaktywujący twój adres e-mail

Wszystkie dane, jakie nam podajesz, są weryfikowane przez automatycznego e-maila. Musisz go potwierdzić klikając na link w nim zawarty.

EUROBEST.PL nie jest odpowiedzialny za politykę prywatności innych firm, których linki/adresy znajdują się na naszych stronach.


EUROBEST.PL nie jest w jakikolwiek sposób odpowiedzialny za to, w jaki sposób i z jakimi skutkami korzysta się z naszych technologii, produktów i usług.Warunki korzystania z poszczegolnych działów o ile są inne od pozostałych zawarte są w osobnych regulaminach umieszczonych bezposrednio w danym dziale np .ogłoszenia , forum, download

Turnieje
<< Lipiec 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031