O serwisie

O portalu Golfworld.pl

Golfworld.pl to serwis informacyjny, który daje  pełny przegląd światowego golfa z uwzględnieniem  Polski i Europy środkowej  
Golfworld.pl jest portalem B2B skierowanym do menedżerów oraz osób związanych z szeroko rozumianym marketingiem golfowym.

Na bieżąco informuje zarówno o wydarzeniach jak i  o nowych inwestycjach, 
Serwis informuje o przetargach na dostawy wyposażenia, przedstawia oferty kupna i sprzedaży obiektów i działek pod inwestycje. Sygnalizujemy zmiany w przepisach prawnych i rozporządzeniach istotnych dla branży, omawiamy skutki ich wprowadzenia.  
Golfowy  przegląd prasy. Codziennie rano w portalu publikowany jest autorski przegląd prasy polskiej i zagranicznej na temat golfa. Przegląd prasy dostępny jest bezpłatnie tylko dla subskrybentów portalu golfworld.pl.

Dostęp do informacji w działach oznaczonych wymaga płatnej subskrypcji. Pozostałe działy serwisu dostępne są bez potrzeby logowania.

Portal oferuje  unikalną możliwość reklamy internetowej skierowanej do branż TOWARÓW LUKSUSOWYCH

 

Newsletter GOLFWORLD.PL

Subskrybenci portalu golfworld.pl otrzymują codziennie newsletter zawierający zwiastuny najnowszych informacji e-serwisu oraz przeglądu prasy.

 Zapraszamy do zapisów na bezpłatny biuletyn golworldnews, w którym znajdziesz “breaking news” dla branży  oraz dowiesz się o nowych produktach, nowościach w wyposażeniu i usługach, zmianach w portalu golfworld.pl  oraz konferencjach i

W dowolnej chwili możliwa jest automatyczna rezygnacja.

Golfworld.pl redagowany  iwydawany jest przez Zespół Redakcyjny  firmy EUROBEST.PL którego pełna oferta obejmuje:
 
●  BESTTRAVEL.PL vortal turystyczny
●  AROMANET.PL  marketing zapachowy
●  GOLFEVENT.PL  marketing golfowy
●  Systemy e-commerce , e Business, aplikacje bazodanowe
● rejestracja domen,hosting, serwisy www

Nasza oferta skierowana jest do kadr zarządzających firmami w wybranych sektorach gospodarki. Zajmujemy się dostarczaniem praktycznej i aktualnej informacji gospodarczej. Proponujemy nowoczesne narzędzia reklamy i komunikacji marketingowej "business-to-business".

EUROBEST.PL - Pomagamy zarabiać - to wszystko

  ● Technologie internetowe
  ● Media
  ● Reklama 
  ● Marketing
 

 

Turnieje
<< Maj 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031