Miesiąc walki z Rakiem Piersi

rozowa wstazka Październik od lat jest uznany za miesiąc walki z rakiem piersi. Również środowiska golfowe mocno angażują się w kampanie mające na celu zwiększenie świadomości kobiet na zagrożenie jakim jest ta choroba.

 

Czytaj więcej: Miesiąc walki z Rakiem Piersi

Doświadczenia turniejowe młodej golfistki

Image

Rozmowa z Whitney Hillier, wyraźnie ujawnia, że ta osiemnastolatka jest osobą dojrzałą ponad swój wiek. Bystra nastolatka od wielu lat podróżuje po świecie, biorąc udział w turniejach golfowych dla graczy amatorów, zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu zdobywa niezastąpione doświadczenie.

Czytaj więcej: Doświadczenia turniejowe młodej golfistki

Klucz do perfekcyjnego wystąpienia

ImageW jaki sposób ogólne doskonalenie gry poprzez trening ciała, umysłu i ducha wpływa na naszą grę? Najbardziej pokrzepiające, nie tylko dla samych graczy, ale i dla ich instruktorów, trenerów, a także tych, którzy sami doświadczają korzyści płynących z kombinacji fitness dla golfistów,  jest obserwowanie jak zawodnicy stosujący tę wizję w swojej karierze osiągają sukcesy i pną się w górę.

Czytaj więcej: Klucz do perfekcyjnego wystąpienia

Golf z najseksowniejszą tenisistką

ImageŚwiat golfa z pewnością może się pochwalić własnymi symbolami seksu, lecz Tom Kite sam nie podoła tak ciężkiej pracy. Na szczęście Daniela Hantuchova – gwiazda tenisa, w wolnych chwilach modelka, namiętnie grająca w golfa – może pomóc. Zajmująca 23 miejsce w rankingu Sony Ericsson WTA Tour, 26-letnia obywatelka Słowacji przerwała na moment trening przed U.S Open (zawody rozpoczęły się w poniedziałek), żeby porozmawiać o pokazie strojów kąpielowych dla magazynu „Sports Illustrated’s Swimsuit”, puttowaniu i Tigerze.

Czytaj więcej: Golf z najseksowniejszą tenisistką

Różowa Pantera golfa cz. 2

ImageOto druga część rozmowy z młodziutką Paulą Creamer - wielką gwiazdą kobiecego golfa.

Czytaj więcej: Różowa Pantera golfa cz. 2

Różowa Pantera golfa cz. 1

ImagePod pewnymi względami Paula Creamer jest taka sama, jak większość dziewiętnastolatek. Nie potrafi spokojnie usiedzieć w miejscu. Nadal mieszka z rodzicami. Jej pokój zdobią zdjęcia Jessiki Simpson. Uwielbia zakupy. Chciałaby mieć własny samochód, ale, jak do tej pory, tata nie pozwolił jej go kupić. Od innych nastolatek różni ją tylko to, że jest... drugą najlepszą golfistką na świecie. Ten rok okazał się bowiem  lepszy jedynie dla Anniki Sorenstam. Oto pierwsza część rozmowy z Różową Panterą golfa.

Czytaj więcej: Różowa Pantera golfa cz. 1

Kolekcja ubrań Official Solheim Cup już w sprzedaży

ImageLadies European Tour wspólnie z Oficjalnym Dostawcą Odzieży Abacus poinformował, że kolekcja ubrań European Solheim Cup Team 2009 jest już w sprzedaży.

Czytaj więcej: Kolekcja ubrań Official Solheim Cup już w sprzedaży

Ona ma styl

ImagePaula Creamer to siła LPGA Tour oraz znawczyni mody, która ma nie tylko odwagę, by wyróżnić się w tłumie swoją garderobą, ale również pewność siebie, która sprawia, że odnosi na tym polu sukcesy.

Czytaj więcej: Ona ma styl

Jak szukać nowych wyzwań?

ImageJak szukać nowych wyzwań? Radzi Annika Sorenstam.

Czytaj więcej: Jak szukać nowych wyzwań?

Wskazówki Anniki

ImageŚwietna golfistka, Annika Sorenstam,  przedstawia 3 sprawdzone sposoby na uderzanie piłki prosto.

Czytaj więcej: Wskazówki Anniki

Turnieje
<< Lipiec 2024 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031