Brygida Morańska Przyjacielem Młodzieży

Image

6 kwietnia 2009 podczas I Powiatowych Targów Edukacyjnych Szkól Ponadgimnazjalnych, organizowanych przez Starostwo Powiatu Krakowskiego w Krzeszowicach odbyła się uroczystość wręczenia Pani Brygidzie Morańskiej, Wiceprezesowi Zarządu PZG certyfikatu “Przyjaciela Młodzieży”


Brygida MoranskaCertyfikaty w imieniu szkół i młodzieży wręczał starosta krakowski Józef Krzyworzeka. Są one dowodem uznania za wielostronną pomoc w masowym upowszechnianiu gry w golfa wśród społeczności lokalnej powiatu krakowskiego. Tym działaniom sprzyjał nie tylko program „Szkolna akademia golfa”, realizowany z powodzeniem w Liceum w Krzeszowicach, ale przede wszystkim organizacja przez PZG konferencji dla nauczycieli wf-u oraz praktycznych warsztatów doskonalących pedagogów w podstawach metodyki nauczania golfa w warunkach szkolnych.

Inicjatywa PZG, pomoc finansowa, merytoryczna i organizacyjna spowodowała, że golf zaczyna coraz mocniej wchodzić na mapę sportową powiatu krakowskiego.

Certyfikaty „Przyjaciela młodzieży” otrzymali również:
- Zbigniew Lis, przedstawiciel Zarządu Kraków Valley G&CC w Paczółtowicach za nieodpłatne udostępnienie młodzieży szkolnej powiatu krakowskiego trenera Pro, akademii oraz driving range’u dla programu “Szkolna akademia golfa”.
- prof. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie,
- Andrzej Furmanik, vice starosta powiatu krakowskiego,
- Krzysztof Kurek, przewodniczący Rady Rodziców Liceum.


Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

 

 

źródło: pzgolf.pl

Turnieje
<< Sierpień 2022 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031