Omega na start

ImageTurniej Pro-Am rozpoczął I Europejskie Eliminacje do Mistrzostw Świata – Omega Mission Hills World Cup. Na polu Sierra Golf Club rozpoczęły się I Europejskie Eliminacje do Mistrzostw Świata w golfie – Omega Mission Hills World Cup. W dniu dzisiejszym (24 września 2008 r.) odbył się turniej Pro-Am, którego sponsorem była Grupa Lotos.
 
O godz. 9:45 Paweł Olechnowicz, Prezes Grupy Lotos, oddał strzał, który zasygnalizował graczom początek rozgrywek. W turnieju udział wzięli amatorzy oraz profesjonalni gracze, w sumie 50 osób (24 amatorów oraz 26 profesjonalistów). Dla profesjonalnych graczy Pro-Am był doskonałą okazją aby poznać pole golfowe przed turniejem eliminacyjnym, natomiast gracze amatorzy mieli niepowtarzalną możliwość przypatrzyć się grze najlepszych zawodników. Lech Sokołowskiego, jeden z amatorów, a zarazem Mistrz Sierra Golf Club stwierdził, iż był to „solidny golf”. Profesjonaliści ze zwycięskiej drużyny tylko to potwierdzili, dodając, że Sierra Golf Club zorganizowała wspaniały turniej a pole jest bardzo dobrze przygotowane. Turniej Pro-Am rozgrywany był w formacie netto score – liczył się najlepszy wynik netto drużyny.

Jutro, 25 września br., rozpoczynają się rozgrywki eliminacyjne, w których udział weźmie 15 drużyn, głównie z Europy. Faworytami jest drużyna z Kanady oraz Szwajcarii. Polskę reprezentować będzie Jakub Ossowski oraz Marcin Stelmasiak. „Jutro zaczyna się prawdziwa walka” - powiedział Prezes PGA Polska Marek Podstolski po ceremonii rozdania nagród, zapraszając na pierwszą rundę OMHWC 2008.

Wyniki Pro-Am Omega Mission Hills:
Miejsce 1 – John Nolan i Hans Andersson (wynik -15), grali z drużyną z Norwegii (Ree Kristiffer, Paul Nilbrink)
Miejsce 2 – Dariusz Koss i Lech Sokołowski (wynik -9), grali z drużyną z Belgii  (Richard Laurent, Gresse Gerald)
Miejsce 3 – Mirosław Domosławski i Krzysztof Materna – (wynik -7), grali z drużyną z Finlandii (Kakko Roope, Korhonen Mikko)

Dodatkowych informacji udziela:
Ewa Janczukowicz, Actia Forum: \n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , tel. 0 509 697 294
Beata Komorek, Sierra Golf Club: \n Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , tel. 0 667 996 084
Turnieje
<< Sierpień 2022 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031