AEZ Mistrzostw Polski Par

Image

TURNIEJ ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY

Ponizej oficjalny komunikat organizatora

Dziękujemy że Państwo nam zaufali i zostali patronem medialnym turnieju AEZ Mistrzostwa Polski Par. Turniej planowo miał się odbyć 17-18 kwietnia 2010 roku, jednakże z powodu tragicznego wypadku lotniczego i tygodniowej żałoby narodowej został przeniesiony na początek maja. Zaproponowany na 1 – 2 maja  termin turnieju AEZ Mistrzostwa Polski Par okazał się bardzo niewygodny dla blisko 80 % uczestników. W związku z tym, na wniosek bardzo wielu golfistów przesunęliśmy termin jego rozegrania na 2 – 3 października. Propozycja ta spotkała się z dużą aprobatą uczestników, którzy chętnie wezmą w nim udział.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

 

Z poważaniem

Sławomir Piński

Już niebawem na krajowych polach rozpocznie się sezon golfowy 2010.

Jak co roku otworzy go jubileuszowa 10 już edycja AEZ Mistrzostw Polski Par. Po raz czwarty sponsorem tytularnym jest firma Alcar Polska sp. z o.o. dystrybutor aluminiowych felg AEZ
Jest to jeden z najstarszych turniejów golfowych w Polsce. Co roku do startu przystępuje maksymalna liczba zawodniczek i  zawodników. Dzięki przyjaznej formule gry w systemie „better ball” (lepsza piłka) turniej cieszy się niezwykłą popularnością. Od kilku lat podczas zawodów goszczą golfiści z zagranicy, którzy przyczyniają się do podniesienia poziomu sportowego turnieju i nadają mu międzynarodowy charakter Tytułu zdobytego w roku 2009 bronią reprezentanci kadry juniorów Szwecji z Eslov Golf Club: Robin Kokociński i Jakim Lagregren. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny w składzie: Romuald Bentkowski i Marek Orłowski oraz Ernest Młynarski i Witold Sikora.

Specjalnie z myślą o początkujących golistach imprezie towarzyszy  turniej AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty. Formuła turnieju: four-ball stroke play na polu 9-dołkowym, drużyny dwuosobowe. Format  four-ball stroke play polega na tym, że każdy z partnerów gra swoją piłkę i po każdym dołku do wyniku drużyny przyjmuje się lepszy wynik.
Po raz kolejny partnerem turnieju będzie Hotel Focus, gdzie po pierwszym dniu zawodów odbędzie się „Players Party

Zgłoszenia na AEZ Mistrzostwa Polski Par 2010

Zgłoszenia na AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty
Turnieje
<< Sierpień 2022 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031